Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Sigortalı Evden Eve Nakliyat 
Sigortalı Evden Eve Nakliyat 
Marangozlu Taşımacılık
Marangozlu Taşımacılık

bandırma sigortalı evden eveBandırma evden eve nakliyat hizmetlerinde özellikle dikkat edilmesi gereken noktalardan biri tanesi de eşyalarınızın sigortalanarak taşınmasıdır. Sigortalı nakliye hizmetleri firması olan kuruluşumuz Dursunbeyliler Yıldız Nakliyat Bandırma'da kalitesini ve profesyonelliğinin, aynı zamanda sektörde olan pozisyonunun ve nakliye işlerine verdiği öneminde farkındadır. 

Evden eve nakliyat taşımacalığında ekibimiz profesyonel, taşımada ambalaj kullanıyoruz gibi bahaneler ile eşya sigortalaması yapmayan nakliye firmaları kesinlikle tercih edilmemelidir. Çünkü bu tarz nakliye firmaları şirket statüsünde olmayan ve korsan olarak hizmet veren nakliye firmaları olacaktır. Profesyonel şekilde nakliye yapan firmalar ise eşyaların sigortasını yapmadan kesinlikle en küçük eşyayı bile taşımayacaktır. 

Bandırma'da Sigortalı Nakliye Hizmeti

Nakliye hizmetlerinden sigortalı evden eve nakliyat taşımacılığı yapan firmalar öncelikle taşıma gününden önce keşif ekibi gönderecek ve evlerdeki tüm eşyaların kaydını alacaktır. Eşyaların sigortalanmasında eşyanın maddi değerinin hiçbir önemi yoktur. Bu yüzden de taşıma yapılacak olan en ucuz fiyatlı eşyadan en pahalı eşyaya kadar eksiksiz bir eşya sigortalama listesi çıkartılacaktır. 

Profesyonel nakliye firmaları tarafından yapılacak olan sigortalı evden eve taşıma işlemlerinde çıkartılan bu listeler hem nakliye firmasının yetkilisi hem de ev sahibi arasında resmiyete dökülecek ve sözleşme imzalanacaktır. Bu sözleşmenin ardından da eşyalara herhangi bir zarar gelmesi durumunda bu zarar direkt olarak nakliye firmasının çalıştığı sigorta şirketi tarafından ödenecektir. 

Sigortalı Nakliye Hizmetlerinde Doğru Tercih Dursunbeyliler Yıldız Nakliyat

Profesyonel uygulamalar sunan ve son derece de başarılı nakliye hizmetleri sunan firmalar sigorta işlemleri yaptıktan sonra da nasıl olsa sigortası var diyerek özensiz ve ambalajsız eşya taşıması yapmayacaktır. Çünkü unutulmaması gereken bir durum vardır ki sigorta sadece ambalajlı eşyalara zarar gelmesi halinde eşya zararını karşılamaktadır. 

Bu yüzden dolayı da eşyaların sigortalanmasından sonra hizmet verecek olan profesyonel nakliye firması tüm eşyaları ambalajlanmalı ve bu şekilde taşımasını yapmalıdır. Ancak bu sayede sigortalı evden eve nakliye hizmetleri gerçekleşmiş olacaktır. Bu uygulamaların dışında yapılacak olan eşya sigortalama geçerli bir sigortalama olmayacak ve hiçbir şekilde ev sahipleri hak talebinde bulunamayacaktır. Eşya sigortalaması yapan nakliye firmalarının çalıştıkları sigorta şirketlerinin de sorulması ve bu şirketlerden nakliye firmaları ile alakalı bilgi alınması da oldukça önemlidir.