Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Sigortalı Evden Eve Nakliyat 
Sigortalı Evden Eve Nakliyat 
Marangozlu Taşımacılık
Marangozlu Taşımacılık

dursunbeyliler yıldız nakliyat

Yıldız Nakliyat 2004 yılında Dursun Yıldız tarafından kurulmuş ve geçen süre içerisinde de gerek profesyonel evden eve nakliyat konusunda gerekse hizmet kalitesi konusunda bölgenin en gelişmiş nakliyat firması haline gelmiştir. Yıldız Nakliyat bölge ismi ile tescilli olan ilk ve tek nakliyat firması olma özelliğini göstermektedir. 

Bir aile şirketi olan Yıldız Nakliyat her geçen gün müşterilerini de bu geniş ailenin içine katmakta ve büyüyerek yoluna devam etmektedir. Nakliyat konusunda profesyonelliği ve yaratıcılığı hiçbir zaman için bırakmayan Yıldız Nakliyat sadece eşyalarınızı taşımıyor aynı zamanda sizin taşınma yükünüzü de hafifletiyor. 

Asansörlü, Ambalajlı ve Sigortalı Nakliye Hizmetleri

Yıldız Nakliyat evden eve taşıma işlemlerinde belli kurallar ve iş disiplini geliştirmiş olan kurumsal bir firmadır. Özellikle de uzun yıllardır aynı taşıma personeli ile çalışılması ve dünyadaki nakliye sektörünün takibi ile bölgede profesyonel ve kaliteli nakliye hizmetleri sunarken Yıldız Nakliyat aynı zamanda bölge ekonomisini de göz önünde bulundurarak en uygun fiyatları sunmaktadır. 

Yıldız Nakliyat taşıma konusunda öncelikle araştırma ekipleri kullanmaktadır. Bu araştırma ekipleri taşınacak olan alanları, eşyaları ve diğer özellikleri taşıma gününden önce kontrol ederek nasıl bir taşıma politikası güdüleceği belirlenmektedir. Bu sayede de taşıma işlemleri önceden programlanmakta ve taşıma süresi çok kısa zaman aralıklarında sonlandırılmaktadır. Ayrıca asansörlü nakliye hizmetlerimizle de taşınmanın zor olduğu yapılarda 10. Kata kadar ulaşan asansörlü araçlarımızla hizmetlerimizi sunmaktayız. 

Dünya Standartlarında Nakliye Çözümleri

Yıldız Nakliyat olarak eşyalarınızın değerini biliyor ve buna göre bir eşya taşıma sistemi geliştiriyoruz. Özellikle de ambalajlı eşya taşımacılığı konusunda kendimize rakip tanımıyoruz. Çünkü kullandığımız ambalaj malzemeleri Avrupa standartlarında üretilen ve sadece nakliye hizmetlerinde kullanılan ambalaj malzemeleridir. Eşyalarınızı tamamen kapatan ve kırılmasını, çizilmesini önleyen ambalaj malzemelerimizin yanı sıra tüm eşyalarınızı sigortalanmakta ve herhangi bir zarar durumunda eşyanızın ilk satış fiyatı sizlere sunulmaktadır. 

Geniş araç filomuzla, marangoz ve tesisat ustası hizmetlerimizle ve son derece pratik evden eve nakliye hizmetlerimizle yıllardır aradığınız ve bulamadığınız nakliyat hizmetini sizlere sunmaktan Yıldız Nakliyat Ailesi olarak gurur duyuyoruz.